Proshop: 33 39 19 07   |    Kontor: 33 39 15 10   |   Logg inn Golfbox   |   Klikk her for banestatus | Klikk her for priser.

Krabbegolfen lørdag 13. oktober

Hummer, krabbe, kreps og reker

Den tradisjonsrike Krabbegolfen blir avholdt lørdag 13. oktober. Grunnet stor pågang, er denne turnering forbeholdt klubbens medlemmer – meld deg inn på norges vakreste golfbane. Det blir spilt 18 hull scramble med shotgun klokken 10:00. Jan Willy Abrahamsen sanker inn havets delikatesser. Han fisker som vanlig hummer og krabber til klubbens medlemmer. Vinnerlaget får servert hummer og flotte premier. Andre deltagere kan glede seg over krabbe, kreps og reker.

Husk å ta med penger. Det selges vin og øl etter middagen.

Siste frist for påmelding er mandag 8. oktober klokken 1600.

I fjor:

Vinnerlaget Krabbegolfen 2017

 

Om Ingmar Ellefsen

Daglig leder på Tjøme Golfklubb

Legg igjen en kommentar

Pin It on Pinterest

Share This