• BANESTATUS: Åpen

Klubbmestere

2017

KLASSENAVN
Dame:Nina Bjurhult
Herre:Henrik Tøstie
Dame Senior:Gina Gisholt
Herre Senior:Petter Bye
Junior Dame:Ilham Lønne
Junior Herre:Ingen stilte

Tidligere års vinnere:

(Vi gjør oppmerksom på at du, hvis du besøker denne siden med mobil, kan rulle sidelengs i tabellen under, slik at du ser all informasjon.)

2016

KLASSENAVN
Dame:Nina Bjurhult
Herre:Casper Bjurhult Kennedy
Dame Senior:Kirsten Abrahamsen
Herre Senior:Kåre Wahlqvist
Junior:Casper Bjurhult Kennedy

2015

KLASSENAVN
Dame:Nina Bjurhult
Herre:Geir E. Jørgensen
Dame Senior:Kirsten Abrahamsen
Herre Senior:Kåre Wahlqvist
Junior:Ulrik S. Furnes

2014

KLASSENAVN
Dame:Nina Bjurhult
Herre:Geir E. Jørgensen
Dame Senior:Kirsten Abrahamsen
Herre Senior:Kåre Wahlqvist
Junior:Ulrik S. Furnes

2013

KLASSENAVN
Dame:Kirsten Abrahamsen
Herre:Robert Moen
Dame Senior:Kirsten Abrahamsen
Herre Senior:Kåre Wahlqvist
Junior:Tim Terkelsen

2012

KLASSENAVN
Dame: Anne Helmer
Herre:Robert Moen
Dame Senior:Anne Helmer
Herre Senior:Arne Henrik Nilsen
Junior:Gustav Tøstie

2011

KLASSENAVN
Dame:Kirsten Mossin
Herre:Robert Moen
Dame Senior:Kirsten Mossin
Herre Senior:Kåre Wahlkvist
Junior:Fredrik Mathisen

2010

KLASSENAVN
Dame:Siri Helmer
Herre:Robert Moen
Dame Senior:Siri Helmer
Herre Senior:Kåre Wahlkvist
Junior:Gustav Tøstie

2009

KLASSENAVN
Dame:Anne Helmer
Herre:Steffen Aasheim
Dame Senior:Anne Helmer
Herre Senior:Helge Lindalen
Junior:Gustav Tøstie

2008

KLASSENAVN
Dame:Siri Helmer
Herre:Robert Moen
Dame Senior:Kristine Glenne
Herre Senior:Reidar Furnes
Junior:Steffen Aasheim

2007

KLASSENAVN
Dame:Anne Helmer
Herre:Henrik Tøstie
Dame Senior:Anne Helmer
Herre Senior:Odd Ystgaard
Junior:Henrik Tøstie

2006

KLASSENAVN
Dame:Anne Helmer
Herre:Fredrik Marthiniussen
Dame Senior:Anne Helmer
Herre Senior:Helge Lindalen
Junior:Henrik Tøstie

2005

KLASSENAVN
Dame:Ellen-Margrethe Scheie
Herre:Fredrik Marthiniussen
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:Henrik Tøstie

2004

KLASSENAVN
Dame:Anne Helmer
Herre:Robert Moen
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

2003

KLASSENAVN
Dame:Siri Helmer
Herre:Fredrik Marthiniussen
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

2002

KLASSENAVN
Dame:Hedda Leikvang
Herre:Kyrre Murel Sivertsen
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

2001

KLASSENAVN
Dame:Antoniette Salvesen
Herre:Christer Heitun
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

2000

KLASSENAVN
Dame:Antoniette Salvesen
Herre:Petter Bye
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

1999

KLASSENAVN
Dame:Antoniette Salvesen
Herre:Helge Lindalen
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

1998

KLASSENAVN
Dame:Kirsten Aarøe
Herre:Christian Mohn
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

1997

KLASSENAVN
Dame:Antoniette Salvesen
Herre:Christian Mohn
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

1996

KLASSENAVN
Dame:Anne Helmer
Herre:Per Eirik Olsen
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

1995

KLASSENAVN
Dame:Kirsten Mossin
Herre:Hans Hoff
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

1994

KLASSENAVN
Dame:Kirsten Mossin
Herre:Per Eirik Olsen
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

1993

KLASSENAVN
Dame:Antoniette Salvesen
Herre:Per Eirik Olsen
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

1992

KLASSENAVN
Dame:Anette Skaugen
Herre:Fridtjof Scheie
Dame Senior:-
Herre Senior:-
Junior:-

Pin It on Pinterest

Share This