Skip to content
Proshop: 33 39 19 07   |    Kontor: 33 39 15 10   |   Logg inn Golfbox   |   Klikk her for banestatus | Klikk her for priser.

Forholdene er nå så gode at vi har åpnet opp Driving rangen. Bank kort / ballkort brukes for å ta ut baller. Da vi har tatt ned beskyttelsesnett for vinteren, er det ikke lov å slå med wooder av sikkerhetsmessige hensyn.
Banen er også åpen på vintergreener og med matteutslag, Booking av start tider kan gjøres i golfbox. Green fee kr 200,-.
Lørdag 11.1 og søndag 12.1 holder vi pro shop åpen mellom kl 10:00 og 14:00, med servering av kaffe og vafler, vår pro Martin vil også være tilstede.

Om Ove Salvesen

Ove jobber nå i administrasjonen som vikar for daglig leder, og har et hjerte som virkelig banker for golfen. Når han ikke er engasjert i klubben vår bruker han tiden på å flytte ivrige golfere til sydligere strøk, gjennom Golf Travels.

1 kommentar

  1. Erol Robert Haagenrud på 8. januar 2020 kl 20:18

    Herlig! Sjåast!

Legg igjen en kommentar

Pin It on Pinterest

Share This
Scroll To Top